Výsledky poskytla paní H. Spalová a pan J. Vocetka. Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standardní rozhodčí: Petersen Wilfried ( D ) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Frigo ze Štěkotu |
O: Majk ze Štěkotu |
VD |
M: Sally ze Štěkotu |
|||
pracovní |
Wilko v.d. Weidewiese |
O: Endro v.d. Weidewiese |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Ronda v.d. Weidewiese |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Felina z Mosteckého výsluní |
O: Vest Amery |
VD |
M: Chanka z Černých bahen |
|||
otevřená |
Carmela Światoidycz |
O: Rimini z Turanskej obory |
V1, CAC, CACIB |
M: Cheryl Arvin dvor |
|||
otevřená |
Eira z Mosteckého výsluní |
O: Vest Amery |
VD2 |
M: Chanka z Černých bahen |
|||
šampionů |
Nelly ze Štěkotu |
O: Sarotti v. Weezer Manist |
V1, CAC, rCACIB |
M: Juwel v. Schloss Ghersburg |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: Petersen Wilfried ( D ) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mezitřída |
Bleck-li z Debry |
O: Winnifred Trias |
V2, rCAC |
M: Beky Rajana |
|||
mezitřída |
Ximico Fa-Dy |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC |
M: Cheryl Kartuš |
|||
otevřená |
Easter Egg Kalokagathia Fai |
O: Extraordinary Man Corigentia |
V2, rCAC |
M: Woodbine Trias |
|||
otevřená |
Paul v. Nordender Rosengrund |
O: Iwan v. Nordender Rosengrund |
V3 |
M: Briska v. Weinreich |
|||
otevřená |
Yanik-li z Debry |
O: Robin de Nanthorn |
V1, CAC, rCACIB |
M: Vivi z Debry |
|||
šampionů |
Danny z Ostrožských jezer |
O: Winnifred Trias |
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG |
M: Perameles z Debry |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Felis Jessyline |
O: Winer della Canterana |
VN |
M: Carlie Jessyline |
|||
mladých |
Didi z Jarné |
O: Winnifred Trias |
V2, rCAC |
M: Jola z Debry |
|||
mezitřída |
Zuniga Piccolo Gitano |
O: Extraordinary Man Corigentia |
V1, CAC |
M: Princess Iman Piccolo Gitano |
|||
otevřená |
Eliška Jessyline |
O: Winer della Canterana |
V2, rCAC |
M: Carlie Jessyline |
|||
otevřená |
Johanna v. Altlandes |
O: Trumph v. Aschenbach |
V1, CAC, CACIB |
M: Zita v.d. Barke |
|||
otevřená |
Očka-li z Debry |
O: Jax z Debry |
V3 |
M: Beky Rajana |
|||
otevřená |
Zsahrazad Piccolo Gitano |
O: Extraordinary Man Corigentia |
V4 |
M: Princess Iman Piccolo Gitano |
|||
pracovní |
Gaby v. Ernhugel FCI |
O: Yoster v.d. Barke |
V1, CAC |
M: Kora v. Falkenmoor |
|||
pracovní |
Golden Baby |
O: Extraordinary Man Corigentia |
V2, rCAC |
M: Woodbine Trias |
|||
šampionů |
Conny v. Ellernhugel |
O: Tormasi Darling-Top Jakob |
V1, CAC, rCACIB |
M: cessy v. Falkenmoor |
|||
veteránů |
Eimy Gitano |
O: Chuan z Debry |
V1 |
M: Tanika Trias |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: Petersen Wilfried ( D ) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
otevřená |
Ravel Klamap Debra |
O: Image z Debry |
V1, CAC, CACIB |
M: Duli z Klamap |
|||
pracovní |
Udo-li z Debry |
O: Dingo v. Seerauber |
V1 |
M: Gipsi Klamap Debra |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Claudia Eupatrid |
O: Winnifred Trias |
VD |
M: Meja Piccolo Gitano |
|||
mladých |
Xassiopea Xisis Piccolo Gitano |
O: Winnifred Trias |
V1, CAJC, BOB |
M: Eimy Gitano |
|||
mezitřída |
Uta Klamap Debra |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC, CACIB |
M: Mandy de Nanthorn |
|||
otevřená |
Lasička z Nedošínského háje |
O: Henry Gapro Bohemia |
V1, CAC |
M: Gwendy z Nedošínského háje |
BIG - Danny z Ostrožských jezer |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .