Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: Ing. M. Stanovský |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Dan od Chlebského potoka |
O: Best od Chlebského potoka |
VN |
M: Niké od Zrzávky |
|||
mladých |
Frigo ze Štěkotu |
O: Majk z Černých bahen |
V1, CAJC, KVM |
M: Sally ze Štěkotu |
|||
mezitřída |
Cellini Leslie Leven |
O: Gary v. Waldestal |
V1, CAC, KV |
M: Raisin´l Irish Cofee |
|||
mezitřída |
Enry Amery |
O: Loran od Zrzávky |
V2 |
M: Sia Amery |
|||
otevřená |
Bor z Misné |
O: Max z Jakartovic |
V1, CAC |
M: Ajka ze Žilinských strání |
|||
otevřená |
Fin z Nového Hradečníku |
O: Nel od Jánské studánky |
VD |
M: Ura z Hranečníku |
|||
pracovní |
Aristophanes od Barušky |
O: Arystoteles z Samotraki |
VD |
M: Erka ze Štěkotu |
|||
pracovní |
Borek z Frýdlantské skály |
O: Bogart v. Madeleine |
V1, CAC |
M: Perla Kira Gold |
|||
pracovní |
Wilko v.d. Weidewiese |
O: Endro v.d. Weidewiese |
V2, rCAC |
M: Ronda v.d. Weidewiese |
|||
vítězů |
Dirk Amery |
O: Percy v.d. Weidwiese |
V1, CAC |
M: Victoria Amery |
|||
čestná |
Vest Amery |
O: Sylvester from Silly´s Home |
VD |
M: Sia Amery |
|||
veteránů |
Jesi z Předních pecek |
O: Ringo z Plešného jezera |
V1, VTV |
M: Beky z Předních pecek |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Channel Amery |
O: Tommi z Turanskej obory |
VN |
M: Victoria Amery |
|||
mladých |
Ajša z Lovcovny |
O: Patt ze Štěkotu |
V2 |
M: Cira ze Štěkotu |
|||
mladých |
Akita z Lovcovny |
O: Patt ze Štěkotu |
VD |
M: Cira ze Štěkotu |
|||
mladých |
Aranka z Předevsí |
O: Bullo |
V1, CAC |
M: Afra ze Štěkotu |
|||
mladých |
Fay ze Štěkotu |
O: Majk z Černých bahen |
V3 |
M: Sally ze Štěkotu |
|||
mladých |
Holly Amery |
O: Irko v.d. Weidewiese |
VD |
M: Victoria Amery |
|||
mezitřída |
Caillie Leslie Leven |
O: Gary v. Waldestal |
V4 |
M: Raisin´l Irish Cofee |
|||
mezitřída |
Dona z Údolí Vltavínů |
O: Vest Amery |
V2 |
M: Ora Kira Gold |
|||
mezitřída |
Hessy Amery |
O: Irko v.d. Weidewiese |
V1, CAC, KV, BOB |
M: Victoria Amery |
|||
mezitřída |
Ulka z Černých bahen |
O: Vigo z Chabovce |
V3 |
M: Haidy z Černých bahen |
|||
otevřená |
Eira z Mosteckého výsluní |
O: Vest Amery |
V1, CAC |
M: Chanka z Černých bahen |
|||
otevřená |
Flér Amery |
O: Oberon z Turanskej obory |
VD2 |
M: Vanessa Amery |
|||
otevřená |
Kety ze Rpetské stráně |
O: Vest Amery |
VD3 |
M: Capka z Lišačky |
|||
otevřená |
Kia ze Rpetské stráně |
O: Vest Amery |
VD4 |
M: Capka z Lišačky |
|||
pracovní |
Bibi z Bezděkovského vrchu |
O: Vest Amery |
V2, rCAC |
M: Dajána z Markvartic |
|||
pracovní |
Clér Amery |
O: Jak z Polesí Vápenky |
V1, CAC |
M: Sia Amery |
|||
pracovní |
Erka ze Štěkotu |
O: Maxi v. Schloss Geldern |
VD |
M: Juwel v. Schloss Ghersburg |
|||
vítězů |
Ciky z Jarné |
O: Vest Amery |
V1, CAC |
M: Neli z Radyňského lesa |
|||
vítězů |
Tara z Černých bahen |
O: Vigo z Chabovce |
V2, rCAC |
M: Chanel z Černých bahen |
|||
veteránů |
Chanka z Černých bahen |
O: Zak z Plešného jezera |
V2 |
M: Ara Pupalka |
|||
veteránů |
Karina z Polesí Vápenky |
O: Sany z Plešného jezera |
V1, VTV |
M: Bety z Argonautů |
|||
veteránů |
Ruda Fergie Scrato |
O: Reb v.d. Domerhogte |
V3 |
M: Gaja z Radyňského lesa |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: MVDr. B. Brož |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Bastien Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V1, CAJC, KVM |
M: Ulrika |
|||
mladých |
Bertík Hafuschka |
O: Laurin v. Damsmuhle |
V2 |
M: Jezinka z Nedošínského háje |
|||
mladých |
Diem De Die Faimold´s Oak |
O: Hugo v.Nordender Rosengrund |
VD |
M: Agathea Tigress Anamsunamon |
|||
mezitřída |
Balů z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC |
M: Quen z Čertouských lánů |
|||
otevřená |
Easter Egg Kalokagathia Fai |
O: Extraordinary Man Corigentia |
V2, rCAC |
M: Woodbine Trias |
|||
otevřená |
Wili William Piccolo Gitano |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC |
M: Princes Iman Piccolo Gitano |
|||
pracovní |
Danny |
O: Valér z Debry |
V1, CAC |
M: Eliza |
|||
pracovní |
Darek z Jarné |
O: Winnifred Trias |
V2, rCAC |
M: Jola z Debry |
|||
pracovní |
Tarko Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V3 |
M: Inez Klamap Debra |
|||
čestná |
Zero z Těšínovských buků |
O: Winner della Canterana |
V |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
veteránů |
Flax v. Pfauenhof |
O: Wutschko v. Pfauenhof |
V3 |
M: Bibi v.d. Pussta |
|||
veteránů |
Happy Charlie Piccolo Gitano |
O: Chuan z Debry |
V2 |
M: Tanika Trias |
|||
veteránů |
Valér z Debry |
O:Boy v.Chutzenturm |
V1, VTV, Nejlepší veterán výstavy |
M: Bessy z Rezavé |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Héléne z Debry |
O: Danny z Ostrožských jezer |
VN |
M: Vivi z Debry |
|||
mladých |
Fipsina-li z Debry |
O: Adam z Debry |
VD |
M: Silva-li z Debry |
|||
mladých |
Petty Kartus-Slovakia |
O: Chen Kartuš |
V3 |
M: Jasmin Kartuš |
|||
mladých |
Zikurat Klamap Debra |
O: Winnifred Trias |
V1, CAJC, KVM |
M: Nela Klamap Debra |
|||
mladých |
Zsahrazad Piccolo Gitano |
O: Extraordinary Man Corigentia |
V2 |
M: Princess Iman Piccolo Gitano |
|||
mezitřída |
Brendy-li z Debry |
O: Winnifred Trias |
V2, rCAC |
M: Beky Rajana |
|||
mezitřída |
Didi z Jarné |
O: Winnifred Trias |
V1, CAC |
M: Jola z Debry |
|||
mezitřída |
Kety Věkor |
O: Filou v. Schloss Tenneberg |
V2 |
M: Cherry Věkor-Nova |
|||
mezitřída |
Lina Věkor |
O: Zero z Těšínovských buků |
VD |
M: Agara Věkor |
|||
mezitřída |
Xena z Čertouzských lánů |
O: Yukon z Debry |
VD |
M: Izabela z Čertouzských lánů |
|||
otevřená |
Gata Věkor |
O: Filou v. Schloss Tenneberg |
V2 |
M: Cherry Věkor-Nova |
|||
otevřená |
Ola z Brzákova kopce |
O: Tango z Gaju Katczów |
V3 |
M: Doubravka z Nedošínského háje |
|||
otevřená |
Ulla II. z Radotínských strání |
O: Charon Delivery |
V1 |
M: Emi z Radotínských strání |
|||
pracovní |
Buggy z Neratovické skalky |
O: Winner della Canterana |
V3 |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
pracovní |
Gersi od Liščího topolu |
O: Toby vom Rainerschlossl |
V2, rCAC |
M: Enny od Liščího topolu |
|||
pracovní |
Ginger Genie |
O: Extraordinary Man Corigentia |
V1, CAC, KV, BOB |
M: Woodbine Trias |
|||
vítězů |
Rosemary z Těšínovských buků |
O: Winer della Canterana |
V1, CAC |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
čestná |
Belle Amie z Kozíčku |
O: Winer della Canterana |
V1 |
M: Whiskey Trias |
|||
čestná |
Ulrika |
O: Valér z Debry |
V2 |
M: Eliza |
|||
veteránů |
Eimy Gitano |
O: Chuan z Debry |
V1, VTV |
M: Tanika Trias |
|||
veteránů |
Tanika Trias |
O: Jody zpod Kominka |
V2 |
M: Jennifer Trias |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: A. Auerbach |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Bandolero Diablo Belle Amie |
O: Danny |
V1, CAJC, KVM |
M: Belle Amie z Kozíčku |
|||
mladých |
Zeus Klamap Debra |
O: Winnifred Trias |
V2 |
M: Nela Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Uli Klamap Debra |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC, KV |
M: Mandy de Nanthorn |
|||
pracovní |
Udo-li z Debry |
O: Dingo v. Seerauber |
V1 |
M: Gipsi Klamap Debra |
|||
vítězů |
Shaker van de Wijsterhoeve |
O: Etzel aus der Bemmelke |
V1, CAC |
M: Madonna van de Wijsterhoeve |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Duma Sachmet Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VN |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
mladých |
Baguette Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V2 |
M: Ulrika |
|||
mladých |
Bojovnice Xena ze Skalních rybníčků |
O: Yukon z Debry |
VD |
M: Axa Strážný vrch |
|||
mladých |
Cessy z Neratovické skalky |
O: Winner della Canterana |
V3 |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
mladých |
Claudia Eupatrid |
O: Winnifred Trias |
V1, CAJC, KVM, BOB, Nejlepší mladá fena výstavy |
M: Meja Piccolo Gitano |
|||
mladých |
Lady Black Gapro Bohemia |
O: Charm Klamap Debra |
V4 |
M: Helga Gapro Bohemia |
|||
mezitřída |
Bessi z Pardubického kraje |
O: Chris z Hlubocké hájovny |
V3 |
M: Hedy z Radotínských strání |
|||
mezitřída |
Baby z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC |
M: Quen z Čertouských lánů |
|||
mezitřída |
Cinnamon Coquette Anamsunamon |
O: Winnifred Trias |
V2, rCAC |
M: Colorka z Debry |
|||
mezitřída |
Vega z Radotínských strání |
O: Charon Delivery |
VD4 |
M: Riki z Radotínských strání |
|||
otevřená |
Jezinka z Nedošínského háje |
O:Hugo v.Nordender Rosengrund |
V1, CAC |
M: Cibetka z Nedošínského háje |
|||
otevřená |
Wera Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V2, rCAC |
M: Elvira z Debry |
|||
pracovní |
Lasička z Nedošínského háje |
O: Henry Gapro Bohemia |
V2, rCAC |
M: Gwendy z Nedošínského háje |
|||
pracovní |
Meja Piccolo Gitano |
O: Chuan z Debry |
V1, CAC, KV |
M: Tanika Trias |
|||
vítězů |
Annie Winnie od Černé Sabinky |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC |
M: Gersi od Liščího topolu |
|||
veteránů |
Dorotka z Kublova |
O: Flax v. Pfauenhof |
V1, VTV |
M: Jackie First Star |
Pro čekající děti byla
zpestřením volná soutěž Dítě a pes. Všem účastníkům soutěže gratulujeme. |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .