Výsledky poskytla Lenka Bednářová . Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Jas z Ostrožských jezer |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAJC, BOB |
M: Cassia z Ostrožských jezer |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Harmony Zukon |
O: Gero v.d.Treuen Liebelei |
V1, CAC |
M: Baška Mackov dvor |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
otevřená |
Ximico Fa-Dy |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC, BOB, III.BIG |
M: Cheryl Kartuš |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
otevřená |
Xena Fa-Dy |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC |
M: Cheryl Kartuš |
|||
šampionů |
Gersi od Liščího topolu |
O: Toby v.Rainerschlössl |
V1, CAC |
M: Enny od Liščího topolu |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
otevřená |
Perla Kartuš - Slovakia |
O: Chen Kartuš |
V1, CAC |
M: Jasmin Kartuš |
|||
šampionů |
Annie Winnie od Černé Sabinky |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC, BOB |
M: Gersi od Liščího topolu |
Jezevčík hladkosrstý standardní rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Vik Drozdí chodník |
O: Rici Drozdí chodník |
V1, CAJC |
M: Sandra Drozdí chodník |
|||
otevřená |
Goldader Cezaro |
O: Index v.Golf |
VD1 |
M: Goldader Amplua My Little Sharm |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Gama Rožňavská perla |
O: Rici Drozdí chodník |
VD1 |
M: Juxa z Kmetónyho dvora |
|||
mladých |
Bára Hunderlov |
O: Rici Drozdí chodník |
VD2 |
M: Agáta z Jandovských lesů |
|||
mezitřída |
Bretagne Magic Seven |
O: Spirou de la Chapellerie |
V1, CAC, BOB, II.BIG |
M: Christine z Poschingeru |
|||
otevřená |
Vesna Fa-Dy |
O: Baltazar Gabka Kociokwik |
VD1 |
M: Renessans Jaroslava |
|||
otevřená |
Vanda Fa-Dy |
O: Baltazar Gabka Kociokwik |
VD2 |
M: Renessans Jaroslava |
Jezevčík hladkosrstý králičí rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mezitřída |
Cindy Vlama |
O: Grandgables Onyx Obsession |
V1, CAC, BOB |
M: Hajdy z Lopenických kopců |
Jezevčík hladkosrstý trpasličí rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Annette St.Eustach |
O: Lisego Nosa Diriger |
V1, CAJC, BOB |
M: Rosemond Eustach |
Jezevčík drsnosrstý standard rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Charis zo Zeleného domu |
O: Irox z Kmetónyho dvora |
V1, CAJC |
M: Era Nima |
|||
mladých |
Dagar z Kršťanskej záhrady |
O: Capal z Kleteckého jezu |
V2 |
M: Jeny z Kršťanskej záhrady |
|||
mladých |
Eron z Bodrogu |
O: Irox z Kmetónyho dvora |
VD3 |
M: Bessy Furčianský kopec |
|||
mezitřída |
Irol od Vévody Huberta |
O: Scrooge Hycon |
V1, CAC, BOB, I.BIG |
M: Rosaria od Vévody Huberta |
|||
mezitřída |
Duvadírtó Lala |
O: Nádaskai Vadász Cserkész |
VD2 |
M: Nagydorogi Girl |
|||
pracovní |
Benny z Krtíšskeho dvora |
O: Trium Slecs Don |
V1, CAJC |
M: Brita z Krtíšskeho dvora |
|||
pracovní |
Denny ze Žídkových pasek |
O: Hero z Jarohněvic |
D |
M: Borka od Lubenského dvora |
|||
šampiuonů |
Irox z Kmetónyho dvora |
O: Oriol od Vévody Huberta |
V1, CAC |
M: Ira z Kozíčku |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Gina od Jackoviča |
O: Max z Kršťanskej záhrady |
V1, CAJC |
M: Oxi od Černých rytířů |
|||
mladých |
Bora z Farkašky |
O: Zik z Poiplia |
V2 |
M: Nanny z Kozíčku |
|||
mladých |
Frida z Krtíšskeho dvora |
O: Bonn zo Suchej L'ubice |
V3 |
M: Brita z Krtíšskeho dvora |
|||
mladých |
Denny Württemberg |
O: Chaan od Černých rytířů |
V4 |
M: Besika zo Striebornice |
|||
mladých |
Beky z Farkašky |
O: Zik z Poiplia |
VD |
M: Nanny z Kozíčku |
|||
mladých |
Dona Württemberg |
O: Chaan od Černých rytířů |
VD |
M: Besika zo Striebornice |
|||
otevřená |
Rita z Banskej doliny |
O: Majk Depčák |
V1, CAC |
M: Fany z Karna |
|||
pracovní |
Gaja zo Suchej L'ubice |
O: Don Trium Slecs |
V1 |
M: Cyra ze Slušovické doliny |
Jezevčík drsnosrstý králičí rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Athos z Obětové |
O: Yahoo Arvin dvor |
V1, CAJC |
M: Lady od Vévody Huberta |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Cruella de Ville Vitoraz |
O: Hannes v.Gesselner Feld |
V1, CAJC, BOB |
M: Nana d' Enfer Vitoraz |
|||
mladých |
Amálka z Obětové |
O: Yahoo Arvin dvor |
VD2 |
M: Lady od Vévody Huberta |
Jezevčík drsnosrstý trpasličí rozhodčí: P. Psotný |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
otevřená |
Gold ze Ždánického lesa |
O: Xirius Kalokagathia - Waldfee Kalokagathia |
VD1 |
M: Waldfee Kalokagathia |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Gaska z Kordegardy |
O: Drucik Ungaro |
V1, CAJC, BOB |
M: Atlanta-Athee Kalokagathia Fai |
|||
pracovní |
Ibara Zukon |
O: Yahoo Arvin dvor |
VD1 |
M: Fanfára z Hradu Waldeka |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .