Výsledky poskytla paní H. Spalová a paní Prokůpková . Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: Buriánková |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Denny od Kamenné svatby |
O: Cil od Smolenské přehrady |
VD4 |
M: Jolly ze Štěkotu |
|||
mladých |
Dion Leslie Leven |
O: Chip z Brzákova kopce |
V3 |
M: Raisin´l Irish Cofee |
|||
mladých |
Kerry Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAJC |
M: Aira Amery |
|||
mladých |
Kir Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V2 |
M: Aira Amery |
|||
mladých |
Sokrates z Brzákova kopce |
O: Sokrates ze Samotraki |
VD |
M: Káťa z Brzákova kopce |
|||
otevřená |
Adar z Hněvínských kopců |
O: Borek z Chotuckých alejí |
D |
M: Perla z Dianských luk |
|||
vítězů |
Wilko v.d. Weidewiese |
O: Endro v.d. Weidewiese |
V1, CAC, NV, BOB, II.BOG |
M: Ronda v.d. Weidewiese |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Cita ze Slavkovské dědiny |
O: Xaver z Nového hradečníku |
VD |
M: Inka z Brzákova kopce |
|||
mladých |
Dream Leslie Leven |
O: Chip z Brzákova kopce |
V1, CAJC |
M: Raisin´l Irish Cofee |
|||
mladých |
Hossie ze Štěkotu |
O: Bullo |
V2 |
M: Sally ze Štěkotu |
|||
mladých |
Liliana Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V3 |
M: Sofi vom Lehhof |
|||
mladých |
Luisa Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V4 |
M: Sofi vom Lehhof |
|||
mladých |
Jessica Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
VD |
M: Vanessa Amery |
|||
mladých |
Tona z Hlubočského potoka |
O: Sid z Černých bahen |
VD |
M: Ornella z Turanskej obory |
|||
mezitřída |
Aida z Evropského rozvodí |
O: Dantes od Plešného jezera |
VD2 |
M: Begi ze Sůvovy zahrady |
|||
mezitřída |
Charline Amery |
O: Tommi z Turanskej obory |
VD1 |
M: Victoria Amery |
|||
otevřená |
Alis z Lovcovny |
O: Patt ze Štěkotu |
VD1 |
M: Cira ze Štěkotu |
|||
otevřená |
Viky z Jarné |
O: Car z Údolí samoty |
D |
M: Neli z Radýňského lesa |
|||
pracovní |
Caillie Leslie Leven |
O: Gary v. Waldestal |
V1, CAC, NV |
M: Raisin´l Irish Cofee |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: MVDr. L. Muller |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Bim Klamap Debra |
O: Red Rum Klamap Debra |
V2 |
M: Ossa Klamap Debra |
|||
mladých |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAJC |
M: Nela Klamap Debra |
|||
mladých |
Yukon z Čertouských lánů |
O: Yukon z Debry |
VD |
M: Wegi z Čertouských lánů |
|||
mezitřída |
Lucifer Gapro Bohemia |
O: Charm Klamap Debra |
VD |
M: Helga Gapro Bohemia |
|||
otevřená |
Bastien Poklad Inků |
O: Shaker v. d. Wijsterhoeve |
V1, CAC |
M: Ulrika |
|||
otevřená |
Brut-li z Debry |
O: Winnifred Trias |
VD |
M: Beky Rajana |
|||
pracovní |
Tarko Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
D |
M: Inez Klamap Debra |
|||
pracovní |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
VD |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
vítězů |
Balů z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC, NV, BOB |
M: Quen z Čertouských lánů |
|||
veteránů |
Happy Charlie Piccolo Gitano |
O: Chuan z Debry |
V1, nejl. veterán |
M: Tanika Trias |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Isabella z Těšínovských buků |
O: Winner della Canterana |
VD |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
mezitřída |
Besy-š z Radotínských strání |
O: Charom Delivery |
VD |
M: Šárka z Radotínských strání |
|||
mezitřída |
Zikurat Klamap Debra |
O: Winnifred Trias |
V1 |
M: Nela Klamap Debra |
|||
pracovní |
Buggy z Neratovické skalky |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC, NV |
M: Dingery Sparkling Brook |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: MVDr. L. Muller |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mezitřída |
Duma Sachmet Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC, NV, BOB |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
pracovní |
Jezinka z Nedošínského háje |
O: Hugo v.Nordender Rosengrund |
VD |
M: Cibetka z Nedošínského háje |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .