Výsledky poskytl pan J. Vocetka a paní H. Spalová. Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: A. Buriánková |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Alibaba von Vosecky |
O: Tranevangs Cy. Zephyrtax |
V2 |
M: Kety ze Rpetské stráně |
|||
mladých |
Kerry Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAJC, BOB |
M: Aira Amery |
|||
otevřená |
Calimero v. Josefshof |
O: Boris v. Pfauenhof |
V1, CAC, CACIB |
M: Venus v. Wenzelhof |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Liliana Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAJC |
M: Sofi vom Lehhof |
|||
mladých |
Cita z Malešínského údolí |
O: César z Habrových hájů |
VD2 |
M: Peggy z Předních pecek |
|||
mezitřída |
Capka z Malešínského údolí |
O: César z Habrových hájů |
V1, CAC, CACIB |
M: Peggy z Předních pecek |
|||
mezitřída |
Cita z Korábských lesů |
O: Haso z Husína |
V2, rCAC |
M: Sigi z Korábských lesů |
|||
mezitřída |
Fanny z Údolí Vltavínů |
O: Vest Amery |
VD3 |
M: Ora Kira Gold |
|||
mezitřída |
Garry z Dobevské strže |
O: Haso z Husína |
VD4 |
M: Ambra z Malešínského údolí |
|||
otevřená |
Cilka z Malešínského údolí |
O: César z Habrových hájů |
V1, CAC, rCACIB |
M: Peggy z Předních pecek |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: MVDr. K. Novozámská |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAJC |
M: Nela Klamap Debra |
|||
mladých |
Fig Fruit Faimold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
VD2 |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
mladých |
Riki Věkor |
O: Zero z Těšínovských buků |
D |
M: Krista Věkor |
|||
mezitřída |
Mig od Petrboka |
O: Zero z Těšínovských buků |
V1 |
M: Laki-li z Debry |
|||
pracovní |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V1, CAC, rCACIB |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
šampionů |
Danny z Ostrožských jezer |
O: ICH Winnifred Trias |
V1, CAC, CACIB, BOB, III. BOG |
M: JCH Perameles z Debry |
|||
veteránů |
Happy Charlie Piccolo Gitano |
O: Chuan z Debry |
V1 |
M: Tanika Trias |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Korina z Ostrožských jezer |
O: ICH Winnifred Trias |
V1 |
M: JCH Perameles z Debry |
|||
mezitřída |
Cibetka Hafuschka |
O: Laurin v. Damsmuhle |
VD |
M: Jezinka z Nedošínského háje |
|||
pracovní |
Zikurat Klamap Debra |
O: Winnifred Trias |
V1, CAC, CACIB |
M: Nela Klamap Debra |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: A. Buriánková |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Antares Elimar Doubrava |
O: Winner della Canterana |
VN |
M: Kety Věkor |
|||
mladých |
Daks-Veg-As |
O: Sundal´s Dazzler |
V2 |
M: Daks-Veg-As Leticia Lori |
|||
mladých |
Dukat z Hetmanskiej stanicy |
O: Yabadabadoo |
V1, CAJC |
M: Ruda Scrato |
|||
mezitřída |
Caesar Klamap Debra |
O: Nuki Klamap Debra |
V1,CAC |
M: Beki Cassovia Efekt |
|||
otevřená |
Ykarus Klamap Debra |
O: Kong Klamap Debra |
V1, CAC, CACIB, BOB, II. BOG |
M: Beki Cassovia Efekt |
|||
pracovní |
Zeus Klamap Debra |
O: Winnifred Trias |
V1, CAC, rCACIB |
M: Nela Klamap Debra |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mezitřída |
Impresja z Konskiego Raju |
O: Rodzynek z Konskiego Raju |
V1 |
M: Ida z Konskiego Raju |
|||
pracovní |
Amazonka z Konskiego Raju |
O: Dragon z Konskiego Raju |
V1, CAC, CACIB |
M: Arabeska z Konskiego Raju |
|||
pracovní |
Desty-li z Debry |
O: Jax z Debry |
V2, r CAC |
M: Patsy de Nanthorn |
|||
pracovní |
Ritta Věkor |
O: Zero z Těšínovských buků |
V3 |
M: Krista Věkor |
|||
šampionů |
Uta z Debry |
O: Dingo v. Seerauber |
V1, CAC, rCACIB |
M: Mandy de Nanthorn |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .