Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: J. Frinta |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Omar z Jaroslavických rybníků |
O: Dago z Misné |
VN1 |
M: Káča z Jaroslavických rybníků |
|||
mladých |
Alibaba von Vosecky |
O: Tranevangs Cy. Zephyrtax |
V2 |
M: Kety ze Rpetské stráně |
|||
mladých |
Ax od Panské stružky |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
VD3 |
M: Borka od Malešínského údolí |
|||
mladých |
Cajus v.d. Weidewiese |
O: Metaxa v.d. Taunushohe |
V1, CAJC, BOB, IV.BIG |
M: Tonja v.d. Weidewiese |
|||
otevřená |
Aron od Vrboušťáku |
O: Jax od Smolenské přehrady |
V1 |
M: Hany Pardubická |
|||
pracovní |
Valda od Zrzávky |
O: Oberon z Turanskej obory |
V1 |
M: Cira z Jaroslavických rybníků |
|||
šampionů |
Aristophanes od Barušky |
O: Arystoteles z Samotraki |
V1, CAC, CACIB |
M: Erka ze Štěkotu |
veteránů |
Vigo z Chabovce |
O: Zak z Plešného jezera |
V1, Nejl. veterán |
M: Fany Oderská niva |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Angie od Panské stružky |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
VD3 |
M: Borka z Malešínského údolí |
|||
mladých |
Blanka Du Chene Daniele |
O: Risk-Too Du Bois des Trolls |
V1, CAJC |
M: Reve-D´ Amour Du Champ Bonnin |
|||
mladých |
Dream Leslie Leven |
O: Chip z Brzákova kopce |
V2 |
M: Raisin´l Irish Cofee |
|||
pracovní |
Baronka od Barušky |
O: Sokrates Dlugie Cudo |
V2, rCAC, rCACIB |
M: Erka ze Štěkotu |
|||
pracovní |
Larra Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAC, CACIB |
M: Sofi v. Lehhof |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: MVDr. J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
VN1 |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
mladých |
Antares Elimar Doubrava |
O: Winner della Canterana |
V1 |
M: Kety Věkor |
|||
mezitřída |
Cane di Amore Belle Amie |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V3 |
M: Belle Amie z Kozíčku |
|||
mezitřída |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAC |
M: Nela Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Fajn Flirt Faimold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
V2 |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
otevřená |
Amor z Kozíčku |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC, rCACIB |
M: Pipi z Města Albrechtic |
|||
otevřená |
Bert-Š z Radotínských strání |
O: Charon Delivery |
VD4 |
M: Šárka z Radotínských strání |
|||
otevřená |
Fig Fruit Faimold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
V2, rCAC |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
otevřená |
Golem z Knězáku |
O: Alwin Faimold´s Oak |
V3 |
M: Bella ze Strkovských sádek |
|||
pracovní |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V1, CAC |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
šampionů |
Balů z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC, CACIB |
M: Quen z Čertouských lánů |
|||
veteránů |
Winner della Canterana |
O: Nelson v.d. Wijsterhoeve |
V1, Nejl. veterán, 3. BOD Veterán |
M: Charleston della Canterana |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Apanachi Elimar Doubrava |
O: Winner della Canterana |
VD |
M: Kety Věkor |
|||
mladých |
Blue Beauty Gold Madeira |
O: Nemo Dlugie Cudo |
V |
M: Sally Klamap Debra |
|||
mladých |
Elsa z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V2 |
M: Quen z Čertouských lánů |
|||
mladých |
Esi z Kozíčku |
O: Miki z Kozíčku |
VD |
M: Pipi z Města Albrechtic |
|||
mladých |
Falsara Eupatrid |
O: Tom_li z Debry |
V3 |
M: Meja Piccolo Gitano |
|||
mladých |
Hennessy Trias Duo |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VD |
M: Dypsi Trias Duo |
|||
mladých |
Mary Anne z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAJC, BOB, |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
mladých |
Toklarama´s Agréable |
O: Danny z Ostrožských jezer |
V4 |
M: Uta Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Arka z Habrových hájů |
O: Chris z Hlubocké hájovny |
V1 |
M: Madla z Debry |
|||
pracovní |
Belle Amie z Kozíčku |
O: Winer della Canterana |
V2, rCAC |
M: Whiskey Trias |
|||
pracovní |
Buggy z Neratovické skalky |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC, rCACIB |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
šampionů |
Rosemary z Těšínovských buků |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC, CACIB |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
šampionů |
Zikurat Klamap Debra |
O: Winnifred Trias |
V2, rCAC |
M: Nela Klamap Debra |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: MVDr. J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Monty z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VN1 |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
dorost |
Paleček-Ma z Debry |
O: Dingo v. Seerauber |
VN1 |
M: Gipsi Klamap Debra |
|||
mladých |
Daks-Veg-As |
O: Sundsdal´s Dazzler |
V1, CAJC, BOB, |
M: Daks-Veg-As Leticia Lori |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Extraordinary Evelin Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VN1 |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
dorost |
Sisi-Ma z Debry |
O: Image z Debry |
VN2 |
M: Doris z Debry |
|||
mladých |
Fantasie z Poodří |
O: Vico Krestos |
VD2 |
M: Baby z Poodří |
|||
mladých |
Faria Eupatrid |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAJC |
M: Meja Piccolo Gitano |
|||
pracovní |
Amazonka z Konskiego Raju |
O: Dragon z Konskiego Raju |
V1, CAC, CACIB |
M: Arabeska z Konskiego Raju |