Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: MVDr. L. Šlapanský |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Chucky Nolur |
O: Čardáš z Lišačky |
V1, VTM |
M: Hexa Nolur |
|||
mladých |
Ik od Semiče Staňka |
O: Alan z Hatného |
V2 |
M: Bára z Ješinova Ješína |
|||
mladých |
Noris z Lodinských luhů |
O: Bogart v. Madeleine |
VD |
M: Lorna z Černých bahen |
|||
otevřená |
Cit ze Slavkovské dědiny |
O: Xaver z Nového hradečníku |
VD |
M: Inka z Brzákova kopce |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Felina z Misné |
O: Čardáš z Lišačky |
VD |
M: Ajka z Žilinských strání |
|||
mladých |
Chica Nolur |
O: Čardáš z Lišačky |
V1, VTM |
M: Hexa Nolur |
|||
mezitřída |
Arka z Hulínských obor |
O: Bon od Kamenné svatby |
VD |
M: Bessy ze Slavkovské dědiny |
|||
mezitřída |
Dina ze Slavkovské dědiny |
O: Chip z Brzákova kopce |
D |
M: Aida ze Slavkovské dědiny |
|||
otevřená |
Andy Ilpark |
O: Oberon z Turanskej obory |
VD |
M: Della z Hustopečských rybníků |
|||
otevřená |
Bessy Ilpark |
O: Čardáš z Lišačky |
V1, VTO |
M: Della z Hustopečských rybníků |
|||
otevřená |
Hera od Semiče Staňka |
O: Amor z Javornické louky |
VD |
M: Bára z Ješinova Ješína |
|||
pracovní |
Fanny z Jaroslavických vinohradů |
O: Čardáš z Lišačky |
VD |
M: Hera z Jaroslavických rybníků |
|||
veteránů |
Karina z Polesí Vápenky |
O: Sany z Plešného jezera |
V1, Nejlepší veterán, Obl. vítěz |
M: Bety z Argonautů |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: MVDr. L. Šlapanský |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Efram z Martínkova dvora |
O: Jaunty Song |
V1, VTM |
M: Betty z Galovské lúky |
|||
mladých |
Hex Silan Český |
O: Fido Věkor |
VD |
M: Rexa Silan |
|||
mezitřída |
Cane di Amore Belle Amie |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, VTMez., |
M: Belle Amie z Kozíčku |
|||
otevřená |
Golem z Knězáku |
O: Alwin Faimold´s Oak |
VD |
M: Bella ze Strkovských sádek |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Melisa z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VN |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
dorost |
Merry z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VN |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
mladých |
Gena Silan Český |
O: Fido Věkor |
V1, VTM |
M: Radka Silan |
|||
mladých |
Hennessy Trias Duo |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V2 |
M: Dypsi Trias Duo |
|||
mladých |
Ornela z Bílé chalupy |
O: Every Euroman |
V3 |
M: Gigi z Bílé chalupy |
|||
otevřená |
Cassy Klamap Debra |
O: Nuki Klamap Debra |
V2 |
M: Beki Cassovia Efekt |
|||
otevřená |
Feli z Radotínských strání |
O: Jumbo Věkor |
V1, VTO, Obl. vítěz |
M: Šárka z Radotínských strání |
|||
otevřená |
Gaya z Knězáku |
O: Alwin Faimold´s Oak |
V3 |
M: Bella ze Strkovských sádek |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: MVDr. L. Šlapanský |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Ejmy Scrofa |
O: Chris z Hlubocké hájovny |
N |
M: Qwini ze Štěkotu |
|||
mladých |
Hana Silan Český |
O: Fido Věkor |
V1, VTM |
M: Rexa Silan |
|||
mezitřída |
Cessy z Bohdanečských lázní |
O: Gaspo Rossanera |
VD |
M: Anetka z Bohdanečských lázní |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .