Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: M. Stanovský (SK) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Neros Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
VD |
M: Victoria Amery |
|||
mezitřída |
Cajus v.d. Weidewiese |
O: Metaxa v.d. Taunushohe |
V1, CAC, CACIB, BOB, II.BOG |
M: Tonja v.d. Weidewiese |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: M. Stanovský (SK) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Chris Eupatrid |
O: Uli Klamap Debra |
VN |
M: Doris Trias Duo |
|||
mladých |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
V3 |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
mladých |
Georgio Eupatrid |
O: Uli Klamap Debra |
V2 |
M: Doris Trias Duo |
|||
mladých |
Romeo v. Benthener Forst |
O: Orlando v.d. Steinhalde |
V1, CAJC |
M: Sundsdal´s Morgana |
|||
mezitřída |
Antares Elimar Doubrava |
O: Winner della Canterana |
V2, rCAC |
M: Kety Věkor |
|||
mezitřída |
Benno v.d. Ruhner Bergen |
O: Ulk v. Benthener Forst |
V1, CAC, rCACIB |
M: Pinki v.d. Steinhalde |
|||
oteřená |
Cane di Amore Belle Amie |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Belle Amie z Kozíčku |
|||
pracovní |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAC |
M: Nela Klamap Debra |
|||
šampionů |
Balů z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC |
M: Quen z Čertouských lánů |
|||
šampionů |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V2, rCAC |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
veteránů |
Winner della Canterana |
O: Nelson v.d. Wijsterhoeve |
V1 |
M: Charleston della Canterana |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Berenika Elimar Doubrava |
O: Uli Klamap Debra |
VN |
M: Zikurat Klamap Debra |
|||
dorost |
Anchie z Disvortu |
O: Simon Fa-Dy |
VN |
M: Jenna Kartus-Slovakia |
|||
mladých |
Cayen Happy Krion |
O: Orlando v.d. Steinhalde |
VD |
M: Golden Baby Kalokagathia Fai |
|||
mladých |
Melisa z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAJC |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Hennessy Trias Duo |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VD |
M: Dypsi Trias Duo |
|||
mezitřída |
Mary Anne z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
pracovní |
Buggy z Neratovické skalky |
O: Winner della Canterana |
V2, rCAC |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
pracovní |
Kati v. Ellernhugel |
O: Joschi v.d. Barke |
V1, CAC, rCACIB |
M: Angi v. Ellernhugel |
|||
šampionů |
Belle Amie z Kozíčku |
O: Winner della Canterana |
V2, rCAC |
M: Whiskey Trias |
|||
šampionů |
Hella v. Ellernhugel |
O: Yoster v.d. Barke |
V1, CAC, CACIB |
M: Pucki v. Falkemoor |
|||
šampionů |
Xena Fa-Dy |
O: Hill z Kozíčku |
V3 |
M: Cheryl Kartuš |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: M. Stanovský (SK) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Bonjour od Černé Sabinky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAJC, BOB |
M: Annie Winnie od Černé Sabinky |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Betsabé Elimar Doubrava |
O: Uli Klamap Debra |
VN |
M: Zikurat Klamap Debra |
|||
mladých |
Extraordinary Evelin Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAJC |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Eimy z Lopenických kopců |
O: Nemo Dlugie Cudo |
V2, rCAC |
M: Lila Věkor |
|||
mezitřída |
Faria Eupatrid |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC |
M: Meja Piccolo Gitano |
|||
otevřená |
Cora Klamap Debra |
O: Nuki Klamap Debra |
V2, rCAC |
M: Beki Cassovia Efekt |
|||
mladých |
Toklarama´s Agréable |
O: Danny z Ostrožských jezer |
V1, CAC, rCACIB |
M: Uta Klamap Debra |
|||
pracovní |
Cessy z Neratovické skalky |
O: Winner della Canterana |
VD |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
šampionů |
Annie Winnie od Černé Sabinky |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC, CACIB |
M: Gersi od Liščího topolu |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .