Výsledky poskytla paní H. Spalová a p. J. Vocetka. Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: F. Pasák |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Bak z Rubínu |
O: Jukon v.d. Weidewiese |
V1 |
M: Aida Amery |
|||
mezitřída |
Patt Amery |
O: Vest Amery |
V1, CAC, rCACIB |
M: Sofi v. Lehhof |
|||
mezitřída |
Alfi od Panské stružky |
O: Wilko von der Weidewiese |
D |
M: Borka z Malešínského údolí |
|||
otevřrná |
Žolík z Předních pecek |
O: Borek z Frýdlantské skály |
V1, CAC |
M: Aida od Čtvrtého rybníka |
|||
pracovní |
Cajus v.d. Weidewiese |
O: Metaxa v.d. Taunushohe |
V1, CAC, CACIB, BOB, II.BIG |
M: Tonja v.d. Weidewiese |
|||
pracovní |
Žeryk z Předních pecek |
O: Borek z Frýdlantské skály |
V2 |
M: Aida od Čtvrtého rybníka |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Queen Elizabeth Amery |
O: Mosart v.d. Taunushohe |
V1, CAJC, Nejlepší mladá fena dne |
M: Aira Amery |
|||
mladých |
Zoja z Vrchánova |
O: Wilko von der Weidewiese |
VD2 |
M: Nixi z Dianských luk |
|||
mezitřída |
Alma od Kamenného mostu |
O: Borek od Frýdlantské skály |
VD |
M: Bety z Malešínského údolí |
|||
otevřená |
Cinti z Bezděkovského vrchu |
O: Vest Amery |
V1, CAC |
M: Dajána z Markvartic |
|||
mezitřída |
Tara z Černých bahen |
O: Vigo z Chabovce |
V1, CAC |
M: Chanel z Černých bahen |
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: Kašpar |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Florian |
O: Quinto Dlugie Cudo |
V4 |
M: Alcesie Faimold´s Oak |
|||
mladých |
Romeo v. Benthener Forst |
O: Orlando v.d. Steinhalde |
V1, CAJC, BOB |
M: Sundsdal´s Morgana |
|||
mladých |
Sindibád z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V2 |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
mladých |
Uzurpátor-ma z Debry |
O: Slim-li z Debry |
V3 |
M: Týna z Debry |
|||
mezitřída |
Antares Elimar Doubrava |
O: Winner della Canterana |
V2 |
M: Kety Věkor |
|||
mezitřída |
Efram z Martinkova dvora |
O: Jaunty Song f. Sparkling Brook |
V4 |
M: Betty z Galovské lůky |
|||
mezitřída |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
V1, CAC |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
mezitřída |
Kryštof z Hýskovy fořtovny |
O: Chucky z Olešky |
VD |
M: Bessi z Pardubického kraje |
|||
mezitřída |
Kryštof z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V3 |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
otevřená |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V2, rCAC |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
otevřená |
Cane di Amore Belle Amie |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAC, CACIB |
M: Belle Amie z Kozíčku |
|||
pracovní |
Balů z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC, rCACIB |
M: Quen z Čertouských lánů |
|||
pracovní |
Fig Fruit Faimold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
V2, rCAC |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
pracovní |
Tymián z Nedošínského háje |
O: Zanzibar v. Weinreich |
V3 |
M: Herba z Nedošínského háje |
|||
šampionů |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAC |
M: Nela Klamap Debra |
|||
veteránů |
Winner della Canterana |
O: Nelson v.d. Wijsterhoeve |
V1, nejl. veterán |
M: Charleston della Canterana |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Zuzi-ma z Debry |
O: Tom-li z Debry |
VN |
M: Patsy de Nanthorn |
|||
mladých |
Merry z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAJC |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
mladých |
Sofia z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V2 |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
otevřená |
Isabella z Těšínovských buků |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC, rCACIB |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
otevřená |
Orsa-li z Debry |
O: Jax z Debry |
VD2 |
M: Beky Rajana |
|||
pracovní |
Mary Anne z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAC, CACIB |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
šampionů |
Buggy z Neratovické skalky |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
veteránů |
Meja Piccolo Gitano |
O: Chuan z Debry |
V1, nejl. veterán |
M: Tanika Trias |
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: Kašpar |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Bonjour od Černé Sabinky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAJC, BOB |
M: Annie Winnie od Černé Sabinky |
|||
mezitřída |
Rambo-ma z Debry |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
VD |
M: Silva-li z Debry |
|||
pracovní |
Dan-li z Debry |
O: Jax z Debry |
V1 |
M: Patsy de Nanthorn |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Rouge-ma z Debry |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
VD2 |
M: Silva-li z Debry |
|||
mladých |
Toklarama´s Agréable |
O: Danny z Ostrožských jezer |
V1, CAJC |
M: Uta Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Extraordinary Evelin Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC, CACIB |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Georgina Eupatrid |
O: Uli Klamap Debra |
V2 |
M: Doris Trias Duo |
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .