Výsledky poskytla paní H. Dvořáková a L. Bednářová. Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Dag od Náplavy |
O: Dago z Misné |
V1, CAJC |
M: Hesi z Podvrší |
|||
pracovní |
Hasan z Jaroslavických vinohradů |
O: Dago z Misné |
V1 |
M: Hera z Jaroslavických rybníků |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Ariana od Zrzávky |
O: Arny Amery |
VD3 |
M: Terka od Zrzávky |
|||
mladých |
Dixi z Hulínských obor |
O: Ferda z Oskovce |
V2 |
M: Bessy ze Slavkovské dědiny |
|||
mladých |
Queen Mary Amery |
O: Mosart v.d. Taunushohe |
V1, CAJC, BOB, Nejlepší mladá fena 5.místo,
|
M: Aira Amery |
|||
mezitřída |
Agáta od Zrzávky |
O: Arny Amery |
V1, CAC |
M: Terka od Zrzávky |
|||
otevřená |
Asta Klopoty |
O: Dantes z Plešného jezera |
V2 |
M: Fatina od Hlubočského potoka |
|||
otevřená |
Bára z Bohdalova |
O: Muf od Zrzávky |
V1, CAC |
M: Eimy z Markvartic |
|||
otevřená |
Tekeltol Dikovinka Boytsovaya |
O: Sirˇs Yaris Silmaril |
V3 |
M: Tekeltol Milady |
|||
pracovní |
Dream Leslie Leven |
O: Chip z Brzákova kopce |
V1, CAC, NV |
M: Raisinˇl Irish Coffee |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Florian |
O: Quinto Dlugie Cudo |
V2 |
M: Alcesie Faimold´s Oak |
|||
mladých |
Ivan z Kozíčku |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAJC, BOB |
M: Pipi z Města Albrechtic |
|||
mezitřída |
Oran z Bílé chalupy |
O: Every Euroman |
V1, CAC |
M: Gigi z Bílé chalupy |
|||
otevřená |
Edy z Jeleních louček |
O: Gaspo Rossanera |
V1 |
M: Megi z Kozíčku |
|||
otevřená |
Hexa Silan Český |
O: Fido Věkor |
VD2 |
M: Rexa Silan |
|||
pracovní |
Efram z Martinkova dvora |
O: Jaunty Song f. Sparkling Brook |
V3 |
M: Betty z Galovské lůky |
|||
pracovní |
Fig Fruit Faimold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
V2, rCAC |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
pracovní |
Romeo v. Benthener Forst |
O: Orlando v.d. Steinhalde |
V1, CAC |
M: Sundsdal´s Morgana |
|||
vítězů |
Cane di Amore Belle Amie |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAC. NV |
M: Belle Amie z Kozíčku |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Ejmy Scrofa |
O: Chris z Hlubocké hájovny |
V2 |
M: Qwini ze Štěkotu |
|||
mladých |
Merry z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAJC |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Antaxia v. Schwarzhain |
O: Every Euroman Kalokagathia Fai |
V1, CAC, NV |
M: Ada Lipa-Moravia |
|||
mezitřída |
Fialka Klamap Debra |
O: Red Rum Klamap Debra |
V3 |
M: Unka Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Ornela z Bílé chalupy |
O: Every Euroman |
V2, rCAC |
M: Gigi z Bílé chalupy |
|||
otevřená |
Feli z Radotínských strání |
O: Jumbo Věkor |
V1 |
M: Šárka z Radotínských strání |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
štěňata |
Vykuk z Nedošínského háje |
O: Daks-Veg-As Nobel Know- How |
VN1 |
M: Gwendy z Nedošínského háje |
|||
mladých |
Artuš Canis of Czech |
O: Nikita v. Damsmuhle |
V1, CAJC |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
pracovní |
Bonjour od Černé Sabinky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC |
M: Annie Winnie od Černé Sabinky |
|||
vítězů |
Daks-Veg-As Nobel Know- How |
O: Sunsdal´s Dazzler |
V1, CAC, NV, BOB |
M: Daks-Veg-As Leticia Lori |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mezitřída |
Aurica Gilovam |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC, NV |
M: Wera Klamap Debra |
|||
otevřená |
Hana Silan Český |
O: Fido Věkor |
V1 |
M: Rexa Silan |
|||
pracovní |
Gena Silan Český |
O: Fido Věkor |
V1, CAC |
M: Radka Silan |
|||
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .