Fotografie z odpoledních soutěží
Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: A. Cwieceková (Sk) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Hugo z Dianských luk |
O: Bor z Misné |
V1 |
M: Žofka z Dianských luk |
|||
otevřená |
Azor od Dubovej |
O: Tommi z Turanskej obory |
VD2 |
M: Alma Papradsky dub |
|||
otevřená |
Gringo ze Štěkotu |
O: Ar ze zámecké doliny |
VD1 |
M: Niky ze Štěkotu |
|||
šampionů |
Bor z Misné |
O: Max z Jakartovic |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Ajka ze Žilinských strání |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Orina z Ostrožských jezer |
O: Kerry Amery |
V1, CAJC |
M: Cassia z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Bessy z Rubínu |
O: Yukon v.d. Weidewiese |
V1, CAC, CACIB |
M: Aida Amery |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: Jovanovič Neemanja (SERB) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Chris Eupatrid |
O: Uli Klamap Debra |
V2 |
M: Doris Trias Duo |
|||
mladých |
Urano Kartus-Slovakia |
O: Simon Fa-Dy |
V1, CAJC, BOB |
M: Jasmin Kartuš |
|||
otevřená |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
V3 |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
otevřená |
Benno v.d. Ruhner Bergen |
O: Ulk v. Benthener Forst |
V2, rCAC |
M: Pinki v.d. Steinhalde |
|||
otevřená |
Georgio Eupatrid |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC |
M: Doris Trias Duo |
|||
pracovní |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V1, CAC |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
šampionů |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAC, CACIB |
M: Nela Klamap Debra |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Beautiful Bessie Wizard Plains |
O: Angelo Elliot Wizard Plains |
VN |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
mladých |
Berenika Elimar Doubrava |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAJC |
M: Zikurat Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Cayen Happy Krion |
O: Orlando v.d. Steinhalde |
V1, CAC, CACIB |
M: Golden Baby Kalokagathia Fai |
|||
mezitřída |
Merry z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V2, rCAC |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
otevřená |
Eima z Lopenických kopců |
O: Nemo Dlugie Cudo |
V1, CAC |
M: Lila Věkor |
|||
šampionů |
Buggy z Neratovické skalky |
O: Winner d. Canterana |
V1, CAC, rCACIB |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: Jovanovič Neemanja (SERB) |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
pracovní |
Bonjour od Černé Sabinky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC, rCACIB |
M: Annie Winnie od Černé Sabinky |
|||
šampionů |
Daks-Veg-As Nobel Know- How |
O: Sunsdal´s Dazzler |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Daks-Veg-As Leticia Lori |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Toklarama´s Desiree |
O: Tom-li z Debry |
VN |
M: Uta Klamap Debra |
|||
mladých |
Uschi Kartus-Slovakia |
O: Simon Fa-Dy |
V1, CAJC |
M: Jasmin Kartuš |
|||
šampionů |
Georgina Eupatrid |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC, CACIB |
M: Doris Trias Duo |
|||