Jezevčík dlouhosrstý standard rozhodčí: J. Temr |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Hugo z Dianských luk |
O: Bor z Misné |
V1, CAJC |
M: Žofka z Dianských luk |
|||
mezitřída |
Alf z Rasoch |
O: Chip z Brzákova kopce |
VD |
M: Alis z Lovcovny |
|||
mezitřída |
Dik os Evropského rozvodí |
O: Dantes z Plešného jezera |
VD2 |
M: Begy od Sůvovy zahrady |
|||
mezitřída |
Fill od Kamenné svatby |
O: Andy od Malého Řípu |
VD |
M: Ajly od Kamenné svatby |
|||
mezitřída |
Tono z Plešného jezera |
O: Andy z Malešínského údolí |
V1, CAC |
M: Dasty z Plešného jezera |
|||
otevřená |
Amis z Rasoch |
O: Chip z Brzákova kopce |
VD |
M: Alis z Lovcovny |
|||
otevřená |
Taky z Plešného jezera |
O: Andy z Malešínského údolí |
VD |
M: Dasty z Plešného jezera |
|||
otevřená |
Patt Amery |
O: Vest Amery |
V1, CAC, rCACIB |
M: Sofi vom Lehhof |
|||
šampionů |
Bor z Misné |
O: Max z Jakartovic |
V2, rCAC |
M: Ajka z Žilinských strání |
|||
šampionů |
Cajus v.d. Weidewiese |
O: Metaxa v.d. Taunushohe |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Tonja v.d. Weidewiese |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Iva z Husína |
O: Haso z Husína |
V1 |
M: Rama z Husína |
|||
mezitřída |
Dája z Malešínského údolí |
O: Oberon z Turanskej obory |
V1, CAC |
M: Capka z Malešínského údolí |
|||
otevřená |
Gera od Čtvrtého rybníka |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
D |
M: Pamela z Předních pecek |
|||
otevřená |
Orina z Ostrožských jezer |
O: Kerry Amery |
V1, CAC, rCACIB |
M: Cassia z Ostrožských jezer |
|||
pracovní |
Queen Elizabeth Amery |
O: Mosart v.d. Taunushohe |
V1, CAC, CACIB |
M: Aira Amery |
|||
pracovní |
Odetta z Ostrožských jezer |
O: Kerry Amery |
V4 |
M: Cassia z Ostrožských jezer |
|||
pracovní |
Sendy Amery |
O: Kerry Amery |
V2, rCAC |
M: Sofi v. Lenhof |
|||
pracovní |
Tera z Pekelného kopce |
O: Sid z Černých bahen |
V3 |
M: Rezka z Pekelného kopce |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: J. Temr |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Ayrton Sirius Minor |
O: Balů z Poodří |
VN1 |
M: Mary Anne z Těšínovských buků |
|||
mladých |
Kamus Klamap Debra |
O: Red Rum Klamap Debra |
V1, CAJC |
M: Elvíra z Debry |
|||
mladých |
Vít Věkor |
O: Filou v. Schloss Tenneberg |
V2 |
M: Krista Věkor |
|||
mezitřída |
Zorek Věkor |
O: Filou v. Schloss Tenneberg |
V2, rCAC |
M: Agara Věkor |
|||
mezitřída |
Zuzu-ma z Debry |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC |
M: Patsy de Nanthorn |
|||
otevřená |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
V1, CAC, rCACIB |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
otevřená |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V2, rCAC |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
pracovní |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Nela Klamap Debra |
|||
pracovní |
Sindibád z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V2, rCAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
šampionů |
Balů z Poodří |
O: Hill z Kozíčku |
V1, CAC |
M: Quen z Čertouzských lánů |
|||
veteránů |
Winner della Canterana |
O: Nelson v.d. Wijsterhoeve |
V1, |
M: Charleston della Canterana |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Arči z Holašovických zahrad |
O: Zero z Těšínovských buků |
V1, CAJC |
M: Azuzi Eupatrid |
|||
otevřená |
Sofia z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V1, CAC, rCACIB |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
pracovní |
Buggy z Neratovické skalky |
O: Winner d. Canterana |
V2, rCAC |
M: Dingery Sparkling Brook |
|||
pracovní |
Hennessy Trias Duo |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Dypsi Trias Duo |
|||
pracovní |
Zambi-ma z Debry |
O: Tom-li z Debry |
V3 |
M: Patsy de Nanthorn |
|||
šampionů |
Mary Anne z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V2, rCAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
šampionů |
Zikurat Klamap Debra |
O: Winnifred Trias |
V1, CAC, CACIB |
M: Nela Klamap Debra |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: J. Temr |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Toklarama´s Ciko |
O: Dingo z Debry |
V1, CAJC |
M: Silva-li z Debry |
|||
mezitřída |
Vix-ma z Debry |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Desty-li z Debry |
|||
pracovní |
Bonjour od Černé Sabinky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC, rCACIB |
M: Annie Winnie od Černé Sabinky |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Arouzi z Holašovických zahrad |
O: Zero z Těšínovských buků |
V2 |
M: Azuzi Eupatrid |
|||
mladých |
Beauty-ma z Debry |
O: Ezop-li z Debry |
VD3 |
M: Kora-Li z Debry |
|||
mladých |
Unica Gapro Bohemia |
O: Norbert z Nedošínského háje |
V1, CAJC |
M: Jenifer Gapro Bohemia |
|||