Jezevčík dlouhosrstý standardní rozhodčí: A. Auerbach |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Clif z Dobevských strží |
O: Borek z Frýdlantské skály |
N |
M: Asta z Malešinského údolí |
|||
dorost |
Yukon Amery |
O: Vest Amery |
VN1 |
M: Sofi v.Lenhof |
|||
mladých |
Adagio ze Šedivínské stráně |
O: Cajus v.d. Weidewiese |
V2 |
O: Betty z Frýdlantské skály |
|||
mladých |
Derick du Chene Daniele |
O: Risk Too du Bois des Trolls |
V1, CAJC, BOB |
M: Reve-D’Amour du Champ Bonnin |
|||
mladých |
Idol z Husína |
O: Haso z Husína |
VD3 |
M: Rama z Husína |
|||
mezitřída |
Harry z Dianských luk |
O: Bor z Misné |
V2 |
M: Žofka z Dianských luk |
|||
mezitřída |
Tono z Plešného jezera |
M: Andy z Malešinského údolí |
V1, CAC |
M: Dasty z Plešného jezera |
|||
otevřená |
Ax od Panské stružky |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAC |
M: Borka z Malešínského údolí |
|||
pracovní |
Bak z Rubínu |
O: Yukon v.d. Weidewiese |
VD1 |
M: Aida Amery |
|||
vítězů |
Alibaba von Vosecky |
O: Tranevangs Cy. Zephyrtax |
V1, CAC, CC WUTT |
M: Kety ze Rpetské stráně |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Yetty Amery |
O: Vest Amery |
N |
M: Sofi v.Lenhof |
|||
mladých |
Airin z Achátu |
O: Dirk Amery |
V2 |
M: Luisa Amery |
|||
mladých |
Any Mirojan Bohemia |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V3 |
M: Flér Amery |
|||
mladých |
Vanny Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAJC |
M: Aira Amery |
|||
mezitřída |
Asta z Nedanic |
O: Borek z Frýdlantské skály |
D |
M: Cindy u Korábských lesů |
|||
mezitřída |
Brixi Unno Domini |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V2 |
M: Connie z Hradu Žerotín |
|||
mezitřída |
Christa z Hradu Žerotín |
O: Kerry Amery |
V1, CAC |
M: Zanne Amery |
|||
mezitřída |
Iggy z Vojcké skalky |
O: Bon od Kamenné svatby |
VD3 |
M: Gina z Vojské skalky |
|||
otevřená |
Betula od Panské stružky |
O: Borek z Frýdlantské skály |
V2, rCAC |
M: Borka z Malešínského údolí |
|||
otevřená |
Blanka du Chene Daniele |
O: Risk Too du Bois des Trolls |
V1, CAC |
M: Reve-D´Amour du Champ Bonnin |
|||
pracovní |
Queen Mary Amery |
O: Mosart v.d. Taunushohe |
V1, CAC, CC WUTT |
M: Aira Amery |
|||
vítězů |
Queen Elizabeth Mary Amery |
O: Mosart v.d. Taunushohe |
V1, CAC |
M: Aira Amery |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: F. Pasák |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Dragar Elimar Doubrava |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAJC, BOB, Nejl. ml. pes výstavy |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
mezitřída |
Guliver Anamsunamon |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V1, CAC, CC WUTT |
M: Duma Sachmet Anamsunamon |
|||
otevřená |
Adámek od Vejprnického potoka |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1 |
M: Didi z Jarné |
|||
pracovní |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAC, nejl. jedinec tříd pracovních |
M: Nela Klamap Debra |
|||
vítězů |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V1 |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
veteránů |
Happy Charlie Piccolo Gitano |
O: Chuan z Debry |
V1, BIS veterán |
M: Tanika Trias |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Eiréné Elimar Doubrava |
O: Balů z Poodří |
VN1 |
M: Kety Věkor |
|||
mladých |
Debhórá Elimar Doubrava |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAJC |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
mladých |
Fiebie Gold Madeira |
O: Tymián z Nedošínského háje |
V2 |
M: Blue Beauty Gold Madeira |
|||
otevřená |
Flóra Scrofa |
O: Chris z Hlubocké hájovny |
V2 |
M: Qwini ze Štěkotu |
|||
otevřená |
Huntress Faimold´s Oak |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V1, CAC, CC WUTT |
M: Agathea Tigress Anamsunamon |
|||
pracovní |
Ulma Věkor |
O: OFilou v. Schloss Tenneberg |
V1, CAC |
M: Lina Věkor |
|||
veteránů |
Belle Amie z Kozíčku |
O: Winner della Canterana |
V1 |
M: Trias Whiskey |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: F. Pasák |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Pivo Klamap Debra |
O: Zeus Klamap Debra |
VN1 |
M: Ossa Klamap Debra |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Jestra Eupatrid |
O: Tom-li z Debry |
VN1 |
M: Agréable Toklaramas |
|||
mladých |
Diana Elimar Doubrava |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAJC, BOB |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
mezitřída |
Guinevre Faimold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC, CC WUTT |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
mezitřída |
Lavanda Klamap Debra |
O: Uli Klamap Debra |
VD2 |
M: Nela Klamap Debra |
|||
otevřená |
Aiša-ma z Debry |
O: Image z Debry |
V1, CAC |
M: Doris z Debry |
|||
pracovní |
Berenika Elimar Doubrava |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .