Jezevčík dlouhosrstý standardní rozhodčí: MVDr. J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mezitřída |
Derick du Chene Daniele |
O: Risk Too du Bois des Trolls |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Reve-D’Amour du Champ Bonnin |
|||
otevřená |
Adagio ze Šedivínské stráně |
O: Cajus von der Weidewiese |
V1, CAC, rCACIB |
M: Betty z Frýdlantské skály |
|||
otevřená |
Art od Serbusů |
O: Best od Chlebského potoka |
VD2 |
M: Derina z Chotuckých alejí |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mezitřída |
Angie od Serbusů |
O: Best od Chlebského potoka |
VD2 |
M: Derina z Chotuckých alejí |
|||
mezitřída |
Dona od Širošiny |
O: Dick od Kamenné svatby |
VD1 |
M: Orina z Lukavského podhradí |
|||
otevřená |
Annie z Kolínských strání |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V2, rCAC, rCACIB |
M: Asta od Královy hory |
|||
otevřená |
Aranka Mirojan Bohemia |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAC, CACIB |
M: Flér Amery |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: MVDr. J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Tokaj Klamap Debra |
O: Tim Klamap Debra |
VN1 |
M: Dixi Klamap Debra |
|||
mladých |
Ayrton Sirius Minor |
O: Balů z Poodří |
V2 |
M: Mary Anne z Těšínovských buků |
|||
mladých |
Extraordinary Es Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAJC, |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
mladých |
Toklarama´s Envie deToi |
O: Danny z Ostrožských jezer |
V3 |
M: Uta Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Dragar Elimar Doubrava |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
mezitřída |
Hyperion Hippo Anamsunamon |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V2, rCAC |
M: Djerba Eset Anamsunamon |
|||
otevřená |
Denny z Neratovické skalky |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC |
M: Cessy z Neratovické skalky |
|||
pracovní |
Dan Klamap Debra |
O: Dasty z Ostrožských jezer |
V1, CAC, rCACIB |
M: Nela Klamap Debra |
|||
šampionů |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
V1, CAC |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
šampionů |
Valdi Klamap Debra |
O: Charm Klamap Debra |
V2, rCAC |
M: Inéz Klamap Debra |
|||
veteránů |
Zero z Těšínovských buků |
O: Winner Della Canterana |
V1 |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Amy Lee Sirius Minor |
O: Balů z Poodří |
V3 |
M: Mary Anne z Těšínovských buků |
|||
mladých |
Candy z Čertouských lánů |
O: Jumbo Věkor |
VD |
M: Wegi z Čertouských lánů |
|||
mladých |
Capka z Čertouských lánů |
O: Jumbo Věkor |
VD |
M: Wegi z Čertouských lánů |
|||
mladých |
Caramella Astra Rubra |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V1, CAJC |
M: Bianca zo Zeleného Údolia |
|||
mladých |
Cilka z Čertouských lánů |
O: Jumbo Věkor |
V4 |
M: Wegi z Čertouských lánů |
|||
mladých |
Isis Anamsunamon |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V2 |
M: Duma Sachmet Anamsunamon |
|||
mezitřída |
Fieba Gold Madeira |
O: Tymián z Nedošínského háje |
VD |
M: Blue Beauty Gold Madeira |
|||
otevřená |
Beata z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
pracovní |
Guinevre Failmold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
V3 |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
pracovní |
Melisa z Ostrožských jezer |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V2, rCAC |
M: Erica z Ostrožských jezer |
|||
pracovní |
Sofia z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V1, CAC, CACIB |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
šampionů |
Hennessy Trias Duo |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V2, rCAC |
M: Dypsi Trias Duo |
|||
šampionů |
Mary Anne z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAC, rCACIB |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
veteránů |
Belle Amie z Kozíčku |
O: Winner della Canterana |
V1 |
M: Trias Whiskey |
|||
veteránů |
Izabela z Čertouských lánů |
O: Falk Věkor |
V2 |
M: Cinda z Čertouských lánů |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: MVDr. J. Švec |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Crispijn Wolf Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V1, CAJC |
M: Ulrika |
|||
mezitřída |
Toklarama´s Ciko |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC |
M: Silva-li z Debry |
|||
pracovní |
Artuš Canis of Czech |
O: Nikita v. Damsmuhle |
V1, CAC, rCACIB |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
šampionů |
Bonjour od Černé Sabinky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Annie Winnie od Černé Sabinky |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Buffy Lee Canis of Czech |
O: Daks-Veg-As Nobel Know- How |
V1, CAJC, |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
mladých |
Jessamine Joy Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V2 |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Eimy z Neratovické skalky |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC, rCACIB |
M: Cessy z Neratovické skalky |
|||
pracovní |
Berenika Elimar Doubrava |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC, CACIB |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .