Výsledky poskytla paní H. Spalová. Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standardní rozhodčí: Xavier van den Eyden |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
dorost |
Acor Amery |
O: Enry Amery |
N2 |
M: Liliana Amery |
|||
dorost |
Gerry Leslie Leven |
O: Dingo vom Nebelstein |
VN1 |
M: Dream Leslie Leven |
|||
mladých |
Ikeo vom Wenzelhofa |
O: Frank vom Wenzelhof |
V1, CAJC, nejlepší mladý, |
M: Omira vom Wenzelhof |
|||
mladých |
Yukon Amery |
O: Vest Amery |
V2 |
M: Sofi v.Lenhof |
|||
mladých |
Barney z Achátu |
O: Bak z Rubínu |
V3 |
M: Luisa Amery |
|||
mezitřída |
Jack z Údolí Vltavínů |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V2, rCAC |
M: Dona z Údolí Vltavínů |
|||
mezitřída |
Derick du Chene Daniele |
O: Risk Too du Bois des Trolls |
V1, CAC, KV, BOB, II. BIS |
M: Reve-D’Amour du Champ Bonnin |
|||
otevřená |
Tamis Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAC |
M: Vanessa Amery |
|||
otevřená |
Adagio ze Šedivínské stráně |
O: Cajus von der Weidewiese |
V2, rCAC |
M: Betty z Frýdlantské skály |
|||
pracovní |
Gimly z Heneberk |
O: Kerry Amery |
V1, CAC |
M: Cita z Chabovce |
|||
vítězů |
Cajus von der Weidewiesee |
O: Metaxa von Taunushöhe |
V1, CAC |
M: Tonja von der Weidewiese |
|||
veteránů |
Vest Amery |
O: Sylvester from Silly's Home |
V1, nejlepší vet., III. BIS veterán |
M: Sia Amery |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Caramba von Vosecky |
O: Alibaba von Vosecky |
VN1 |
M: Clér Amery |
|||
štěňat |
Hessi z Mosteckého výsluní |
O: Cajus v.d. Weidewiese |
VN2 |
M: Eira z Mosteckého výsluní |
|||
dorost |
Grace Leslie Leven |
O: Dingo vom Nebelstein |
VN1, |
M: Dream Leslie Leven |
|||
mladých |
Ikea vom Wenzelhofa |
O: Frank vom Wenzelhof |
V1, CAJC |
M: Omira vom Wenzelhof |
|||
mladých |
Zarra Amery |
O: Wilko von der Weidewiese |
V2 |
M: Victoria Amery |
|||
mladých |
Qvina z Ostrožských jezer |
O: Kerry Amery |
V3 |
M: Cassia z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Airin z Achátu |
O: Dirk Amery |
V1, CAC |
M: Luisa Amery |
|||
mezitřída |
Xilly Amery |
O: Bruno od Karáskova potoka |
V2, rCAC |
M: Liliana Amery |
|||
otevřená |
Cora od Drážského rybníka |
O: Ax z Burianky |
VD4 |
M: Kora z Brzákova kopce |
|||
otevřená |
|
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V2, rCAC |
M: Flér Amery |
|||
otevřená |
Ultra vom Wenzelhofa |
O: Ibis vom Westerwald |
V1, CAC, KV, nejkrásnější jedinec zahraničního vystavovatele |
M: Amira vom Cranger Tor |
|||
otevřená |
Bessy z Kolínských strání |
O: Wilko von der Weidewiese |
VD3 |
M: Asta od Královy Hory |
|||
pracovní |
Annie z Kolínských strání |
O: Wilko von der Weidewiese |
V1, CAC |
M: Asta od Královy Hory |
|||
pracovní |
Izzy z Údolí Vltavínů |
O: Wilko von der Weidewiese |
VD2 |
M: Dona z Údolí Vltavínů |
|||
vítězů |
Fanny Leslie Leven |
O: Ibo ab Vedunia |
V2 |
M: Caillie Leslie Leven |
|||
vítězů |
Queen Mary Amery |
O: Mosart v.d. Taunushohe |
V1, CAC |
M: Aira Amery |
|||
veteránů |
Vanessa Amery |
O: Sylvester from Silly's Home |
V1 |
M: Sia Amery |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: T. Říha |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Bastien Chucky in Moravia |
O: Cane di Amore Belle Amie |
VN1 |
M: Anthaxia vom Schwarzhain |
|||
dorost |
Andy Všechlapský vrch |
O: Balů z Poodří |
N1 |
M: Beky ze Sukorad |
|||
mladých |
Envie de Toi Toklarama's |
O: Danny z Ostrožských jezer |
V1, CAJC, |
M: Uta Klamap Debra |
|||
mladých |
Grand-Ma z Debry |
O: Tom-Li z Debry |
VD2 |
M: Desty-Li z Debry |
|||
mezitřída |
Bambi ze Stoupovy chaloupky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC |
M: Gena Silan Český |
|||
mezitřída |
Titus vom Dürmmertal |
O: Sir vom Dürmmertal |
V2, rCAC |
M: Ulme vom Dürmmertal |
|||
otevřená |
Odin vom Dürmmertal |
O: Valentino Magic Man vom Talisman |
V3 |
M: Ursel von der Allerbäcke |
|||
otevřená |
Extraordinary Es Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC, KV |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
otevřená |
Ayrton Sirius Minor |
O: Balů z Poodří |
V2, rCAC |
M: Mary Anne z Těšínovských buků |
|||
otevřená |
Denny z Neratovické skalky |
O: Uli Klamap Debra |
V4 |
M: Cessy z Neratovické skalky |
|||
otevřená |
Vltavín z Nedošínského háje |
O: Nobel Know-How Daks-Veg-As |
V |
M: Gwendy z Nedošínského háje |
|||
pracovní |
Dominic z Bohdanečských lázní |
O: Dominic Eupatrid |
V2, rCAC |
M: Cessy z Bohdanečských lázní |
|||
pracovní |
Frigo Gold Madeira |
O: Tymián z Nedošínského háje |
VD3 |
M: Blue Beaty Gold Madeira |
|||
pracovní |
Hyperion Hippo Anamsunamon |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V1, CAC |
M: Djerba Eset Anamsunamon |
|||
vítězů |
Oran z Bílé chalupy |
O: Every Euroman Kalokagathia Fai |
V2, rCAC |
M: Gigi z Bílé chalupy |
|||
vítězů |
Desperado Toklarama's |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC |
M: Uta Klama Debra |
|||
veteránů |
Zero z Těšínovských buků |
O: Winner Della Canterana |
V1, nejl.vet. |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Afrodita Hennguin Moravia |
O: Romeo v. Benthener Forst |
VN1 |
M: Hennesy Trias Duo |
|||
dorost |
Afra Naše Poupátko |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
N2 |
M: Zambi-Ma z Debry |
|||
dorost |
Alfa Naše Poupátko |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VN1 |
M: Zambi-Ma z Debry |
|||
mladých |
Allien Chucky in Moravia |
O: Cane di Amore Belle Amie |
V1,CAJC, KVM |
M: Anthaxia vom Schwarzhain |
|||
mladých |
Hummel von der Mädchenklause |
O: Ben von der Mädchenklause |
VD2 |
M: Gisa von Lüthorst |
|||
mezitřída |
Amy Lee Sirius Minor |
O: Balů z Poodří |
V1, CAC |
M: Mary Anne z Těšínovských buků |
|||
otevřená |
Unica Gapro Bohemia |
O: Norbert z Nedošínského háje |
V3 |
M: Jenifer Gapro Bohemia |
|||
otevřená |
Odette Evasion |
O: Yabadabadoo Kalokagathia Fai |
V2, rCAČ |
M: Quomtess von Rainerschlossl |
|||
otevřená |
Luci z Radotínských strání |
O: Adámek od Vejprnického potoka |
VD4 |
M: Gejša-E z Radotínských strání |
|||
otevřená |
Beata z Těšínovských buků |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
pracovní |
Judy Trias Duo |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V1, CAC, KV, BOB |
M: Dypsi Trias Duo |
|||
vítězů |
Dianette Happy Krion |
O: Jef ze Štípek |
V2, rCA |
M: Zuniga Piccolo Gitano |
|||
vítězů |
Hennessy Trias Duo |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
VD3 |
M: Dypsi Trias Duo |
|||
vítězů |
Sofia z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
veteránů |
Cibetka z Nedošínského háje |
O: Dingo vom Seeräuber |
V1 |
M: Gwendy z Kublova |
|||
čestná |
Blue Beauty Gold Madeira |
O: Nemo Dlugie Cudo |
V3 |
M: Sally Klamap Debra |
|||
čestná |
Mary Anne z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
čestná |
Rosemary z Těšínovských buků |
O: Winner della Canterana |
V2 |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: MVDr. K. Novozámská, CSc. |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Uniculum Klamap Debra |
O: Red Rum Klamap Debra |
VN1 |
M: Nela Klamap Debra |
|||
dorost |
Zippýk z Brzákova kopce |
O: Paris z Gaju Karczów |
VN1 |
M: Quendy z Nedošínského háje |
|||
mladých |
Xichtík z Nedošínského háje |
O: Nemo Dlugie Cudo |
V3 |
M: Gwendy z Nedošínského háje |
|||
mladých |
Tokaj Klamap Debra |
O: Tim Klamap Debra |
V1, CAJC |
M: Dixi Klamap Debra |
|||
mladých |
Yasper vom Dürmmertal |
O: Sir vom Dürmmertal |
V2 |
M: Dorle vom Dürmmertal |
|||
čestná |
Bonjour od Černé Sabinky |
O: Dingo z Debry |
V1, CAC, KV, BOB, III. BIS tříd čestných |
M: Annie Winnie od Černé Sabinky |
|||
vítězů |
Artuš Canis of Czech |
O: Nikita v. Damsmuhle |
V1, CAC |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Amálka z Brzákova kopce |
O: Ravel Klamap Debra |
VN2 |
M: Majka z Brzákova kopce |
|||
štěňat |
Madeine Manawat Anamsunamon |
O: Romeo vom Benthener Forst |
VN1 |
M: Djerba Eset Anamsunamon |
|||
dorost |
Zuzanka z Brzákova kopce |
O: Paris z Gaju Karczów |
VN1 |
M: Quendy z Nedošínského háje |
|||
dorost |
Hella Gold Madeira |
O: Artuš Canis of Czech |
VN2 |
M: Sally Klamap Debra |
|||
mladých |
Cucina Frida Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V2 |
M: Ulrika |
|||
Maj: Irena Quarles van Ufford Chov: Irena Quarles van Ufford |
|||
mladých |
Pálenka Klamap Debra |
O: Zeus Klamap Debra |
V3 |
M: Ossa Klamap Debra |
|||
mladých |
Buffy Lee Canis of Czech |
O: Daks-Veg-As Nobel Know- How |
V1, CAJC, |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
mezitřída |
Belidis Canis of Czech |
O: Daks-Veg-As Nobel Know- How |
V1, CAC |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
otevřená |
Eimy z Neratovické skalky |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC, KV |
M: Cessy z Neratovické skalky |
|||
otevřená |
Extraordinary Evelin Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V2, rCAC |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
pracovní |
Jessamine Joy Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
vítězů |
Issy vom Dürmmertal |
O: Sir vom Dürmmertal |
V1, CAC |
M: Nessy vom Dürmmertal |
|||
veteránů |
Gwendy z Nedošínského háje |
O: Adam z Debry |
V1, nejl.veterán |
M: Cherry z Lesní |
|||
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .