Výsledky poskytla paní H.Spalová. Děkujeme.
Jezevčík dlouhosrstý standardní rozhodčí: F. Pasák |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Yukon Amery |
O: Vest Amery |
V1, CAJC |
M: Sofi vom Lehhof |
|||
mladých |
Clif z Dobevských strží |
O: Borek od Frýdlantské skály |
VD2 |
M: Asta z Malešínského údolí |
|||
mezitřída |
Art od Serbusů |
O: Best od Chlebského potoka |
VD3 |
M: Derina z Chotuckých alejí |
|||
mezitřída |
Derick du Chene Daniele |
O: Risk Too du Bois des Trolls |
V1, CAC |
M: Reve-D’Amour du Champ Bonnin |
|||
mezitřída |
Hugo z Dianských luk |
O: Bor z Misné |
V2, rCAC |
M: Žofka z Dianských luk |
|||
otevřená |
Gimly z Heneberk |
O: Kerry Amery |
V1, CAC, NV, BOB, II. BOG |
M: Cita z Chabovce |
|||
otevřená |
Harry z Dianských luk |
O: Bor z Misné |
VD3 |
M: Žofka z Dianských luk |
|||
otevřená |
Nex ze Rpetské stráně |
O: Vest Amery |
D |
M: Myška ze Rpetské stráně |
|||
otevřená |
Tamis Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V2, rCAC |
M: Vanessa Amery |
|||
pracovní |
Tono z Plešného jezera |
M: Andy z Malešinského údolí |
V1, CAC |
M: Dasty z Plešného jezera |
|||
vítězů |
Bor z Misné |
O: Max z Jakartovic |
V1, CAC |
M: Ajka ze Žilinských strání |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Bessy z Kolínských strání |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
VD2 |
M: Asta od Královy hory |
|||
mladých |
Xilly Amery |
O: Bruno od Karáskova potoka |
V1, CAJC, BOBJ |
M: Liliana Amery |
|||
mezitřída |
Angie od Serbusů |
O: Best od Chlebského potoka |
VD2 |
M: Derina z Chotuckých alejí |
|||
mezitřída |
Megan Japonskie Zlocenie |
O: Cal Rudziniecki Parow |
VD1 |
M: Šniegusia Japonskie Zlocienie |
|||
otevřená |
Annie z Kolínských strání |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
VD2 |
M: Asta od Královy hory |
|||
otevřená |
Arina od Serbusů |
O: Best od Chlebského potoka |
VD3 |
M: Derina z Chotuckých alejí |
|||
otevřená |
Elga z Dianských luk |
O: Best od Chlebského potoka |
V1 |
M: Rita z Dianských luk |
|||
pracovní |
Velima Amery |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAC |
M: Aira Amery |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: F. Pasák |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Extraordinary Es Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAJC, |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
mezitřída |
Dragar Elimar Doubrava |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC, NV, BOB, BOG |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
mezitřída |
Hyperion Hippo Anamsunamon |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V2, rCAC |
M: Djerba Eset Anamsunamon |
|||
otevřená |
Ayrton Sirius Minor |
O: Balů z Poodří |
V2 |
M: Mary Anne z Těšínovských buků |
|||
otevřená |
Brumík od Vejprnického potoka |
O: Dan Klamap Debra |
V1, CAC |
M: Didi z Jarné |
|||
otevřená |
Denny z Neratovické skalky |
O: Uli Klamap Debra |
V3 |
M: Cessy z Neratovické skalky |
|||
pracovní |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
V2, rCAC |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
pracovní |
Gary z Dianských luk |
O: Red Rum Klamap Debra |
V3 |
M: Ronja ze Štěkotu |
|||
pracovní |
Guliver Anamsunamon |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V1, CAC |
M: Duma Sachmet Anamsunamon |
|||
vítězů |
Sindibád z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
veteránů |
Zero z Těšínovských buků |
O: Winner Della Canterana |
V1, nej. veterán |
M: Angie z Tallenbergu |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Hella Gold Madeira |
O: Artuš Canis of Czech |
VN1 |
M: Sally Klamap Debra |
|||
dorost |
Candy z Čertouských lánů |
O: Jumbo Věkor |
VN1 |
M: Wegi z Čertouských lánů |
|||
dorost |
Capka z Čertouských lánů |
O: Jumbo Věkor |
VN2 |
M: Wegi z Čertouských lánů |
|||
mladých |
Amy Lee Sirius Minor |
O: Balů z Poodří |
V2 |
M: Mary Anne z Těšínovských buků |
|||
mladých |
Caramella Astra Rubra |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V4 |
M: Bianca zo Zeleného Údolia |
|||
mladých |
Cecilia Fany Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V3 |
M: Ulrika |
|||
mladých |
Isis Anamsunamon |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V1, CAJC |
M: Duma Sachmet Anamsunamon |
|||
mezitřída |
Debhórá Elimar Doubrava |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
mezitřída |
Ewellin Gold Madeira |
O: Red Rum Klamap Debra |
V2, rCAC |
M: Sally Klamap Debra |
|||
otevřená |
Beata z Těšínovských buků |
O: Easter Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC, NV |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
otevřená |
Beuty-ma z Debry |
O: Ezop-li z Debry |
V2 |
M: Kora-li z Debry |
|||
pracovní |
Sofia z Těšínovských buků |
O: Easter Egg Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
šampionů |
Mary Anne z Těšínovských buků |
O: Ferdinand v. Beerenpfuhl |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: F. Pasák |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Crispin Wolf Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V1, CAJC |
M: Ulrika |
|||
pracovní |
Artuš Canis of Czech |
O: Nikita v. Damsmuhle |
V1, CAC, NV |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Buffy Lee Canis of Czech |
O: Daks-Veg-As Nobel Know- How |
V1, CAJC, |
M: Lasička z Nedošínského háje |
|||
mladých |
Cucina Frida Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
V2 |
M: Ulrika |
|||
mezitřída |
Eimy z Neratovické skalky |
O: Uli Klamap Debra |
V1, CAC |
M: Cessy z Neratovické skalky |
|||
otevřená |
Diana Elimar Doubrava |
O: Tom-li z Debry |
V1, CAC, NV, BOB, 3.BOG |
M: Zikurat Klama Debra |
|||
pracovní |
Guinevre Faimold´s Oak |
O: Winner della Canterana |
V1, CAC |
M: Anneli ze Střelické bažinky |
|||
šampionů |
Agréable Toklaramas |
O: Danny z Ostrožských jezer |
V1, CAC |
M: Uta Klamap Debra |
|||
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .