Jezevčík dlouhosrstý standardní rozhodčí: -- |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Acor Amery |
O: Enry Amery |
V1 |
M: Liliana Amery |
|||
mezitřída |
Barney z Achátu |
O: Bak z Rubínu |
V1 |
M: Luisa Amery |
|||
pracovní |
Dante Leslie Leven |
O: Chip z Brzákova kopce |
VD2 |
M: Raisin´l Irish Coffee |
|||
pracovní |
Jack z Údolí Vltavínů |
O: Wilko v.d. Weidewiese |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Dona z Údolí Vltavínů |
|||
šampionů |
Derick du Chene Daniele |
O: Risk Too du Bois des Trolls |
V1, CAC, rCACIB |
M: Reve-D’Amour du Champ Bonnin |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Elsa od Širočiny |
O: Dick od Kamenné svatby |
VD3 |
M: Orsy od Lukavského podhradí |
|||
mladých |
Grace Leslie Leven |
O: Dingo vom Nebelstein |
V1, CAJC, BOBJ |
M: Dream Leslie Leven |
|||
mladých |
Ulka z Ostrožských jezer |
O: Kerry Amery |
V2 |
M: Cassia z Ostrožských jezer |
|||
otevřená |
Brixi od Panské stružky |
O: Borek z Frýdlantské skály |
V1 |
M: Borka z Malešínského údolí |
|||
otevřená |
Izzy z Údolí Vltavínů |
O: Wilko von der Weidewiese |
Dostatečná |
M: Dona z Údolí Vltavínů |
|||
Jezevčík dlouhosrstý trpasličí rozhodčí: -- |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
štěňat |
Winnerino Belle Amie Klamap Debra |
O: Winner Della Canterana |
N |
M: Lavanda Klamap Debra |
|||
mladých |
Bastien Chucky in Moravia |
O: Cane di Amore Belle amie |
V1, CAJC |
M: Anthaxia vom Schwarzhain |
|||
mladých |
Eduard od Vejprnického potoku |
O: Zero z Těšínovských buků |
V2 |
M: Didi z Jarné |
|||
mezitřída |
Xichtík z Nedošínského háje |
O: Nemo Dlugie Cudo |
V |
M: Qwendy z Nedošínského háje |
|||
pracovní |
Angelo Elliot Wizard Plains |
O: Princ Ryan Piccolo Gitano |
V1, CAC, rCACIB |
M: Buggy z Neratovické skalky |
|||
šampionů |
Hyperion Hippo Anamsunamon |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Djerba Eset Anamsunamon |
|||
Maj: K. Šafaříková + J. Irinkovová Chov: Kateřina Šafaříková |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Madeine Manawat Anamsunamon |
O: Romeo vom Benthener Forst |
V1, CAJC, BOBJ |
M: Djerba Eset Anamsunamon |
|||
mezitřída |
Allien Chucky in Moravia |
O: Benno von der Ruhner Bergen |
V3 |
M: Anthaxia vom Schwarzhain |
|||
mezitřída |
Caramelia Astra Rubra |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V1, CAC, CACIB |
M: ČBianca zo Zeleného údolia |
|||
mezitřída |
Isis Anamsunamon |
O: Romeo v. Benthener Forst |
V2 |
M: Duma Sachmet Anamsunamon |
|||
pracovní |
Beata z Těšínovských buků |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC |
M: Rosemary z Těšínovských buků |
|||
veteránů |
Belle Amie z Kozíčku |
O: Winner della Canterana |
V1, nejl.veterán |
M: Trias Whiskey |
|||
Jezevčík dlouhosrstý králičí rozhodčí: -- |
|||
Třída |
Pes |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Tokaj Klamap Debra |
O: Tim Klamap Debra |
V1, CAJC, BOBJ |
M: Dixi Klamap Debra |
|||
mezitřída |
Cricpijn Wolf Poklad Inků |
O: Shaker v.d. Wijsterhoeve |
VD |
M: Ulrika |
|||
Třída |
Fena |
Rodiče |
Výsledek |
mladých |
Alfa Naše poupátko |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAJC |
M: Zambi-Ma z Debry |
|||
otevřená |
Unita Gapro Bohemia |
O: Norbert z Nedošínského háje |
VD |
M: Jenifer Gapro Bohemia |
|||
pracovní |
Eimy z Neratovické skalky |
O: Uli Klamap Debra |
V1 |
M: Cessy z Neratovické skalky |
|||
šampionů |
Jessamine Joy Anamsunamon |
O: Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai |
V1, CAC, CACIB, BOB |
M: Doris z Ostrožských jezer |
|||
Prosím, pokud jste zde našli nějaké chyby napište .